درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

پیوندها:

پیوندهای روزانه:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

نقد

نوشته شده توسط:قراخانلو
یکشنبه 30 تیر 1387-01:07 ق.ظ

سلام

گفتم هر چه زودتر یه مطلب این جا بذارم و به تمام اقتصاد دانان بوعلی بگم که خودشون رو اماده کنن چون که وقت صمصامی داره تموم می شه و همه منتظرن که ریئس جمهور وزیر پیشنهادی خودش رو اعلام کنه و ممکنه اون وزیر پیشنهادی شما باشین. درسته که توی این 100 اقتصاد دان دعوت شده توسط رئیس جمهور نبودیم ولی این دلیل بر این نمی شه چون خیلی از اقتصاد دانای مهم دیگه از قبیل :دکتر سعید شیرکوند معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی دولت خاتمی و دکتر مسعود نیلی معاون اسبق اقتصادی سازمان برنامه و بودجه و از طراحان برنامه سوم توسعه اقتصادی و استاد دانشگاه صنعتی شریف و دکتر موسی غنی نژاد و دکتر محمد طببییان اقتصاددان و رییس سابق موسسه علوم بانکی و دکتر حسین سبحانی و دکتر غلامعلی فرجادی, دکتر علینقی مشایخی , دکتر احمد میری و دکتر حسین زاعفربه این جلسه دعوت نشده بودن و دکتر محمد خوش چهره استاد اقتصاد دانشگاه تهران و نماینده اسبق مجلس با این که دعوت شده بودن در این جلسه حضور نداشتن. البته اقتصاد دانان معروف دیگه زیادی بودن که تو این جلسه حضور نداشتن و البته کسان دیگه ای بودن که فقط به خاطر تدریس در دانشکده اقتصاد دعوت شده بودن در حالی که فارق التحصیل این رشته نبودن.

البته الیاس نادران این جلسه رو نقد کردن و این طور توضیح دادن:

الیاس نادران از نمایندگان اصولگرای مجلس هشتم معتقد است طرح تحول اقتصادی صرفاً یک طرح ناقصی است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص علت عدم حضورش در نشست همفکری اقتصاددانان با رئیس جمهور گفت: تا زمانی که متن مکتوب و تنظیم شده‌ای از طرح تحولات اقتصادی ارائه نشود، در نشست‌های همفکری با رئیس جمهور شرکت نخواهم کرد
.
وی در ادامه در توضیح این اقدام خود گفت: از نظر من چنین روشی اصلاً همفکری نیست؛ دولت با این روش قصد ابلاغ کاری را دارد که قرار است انجام شود. رایزنی، مشاوره، همفکری یا هم‌اندیشی راه و روش خاص خود را دارد. باید تعداد اقتصاددانان مشخص باشد
.
نادران ادامه داد: در چنین نشستی که تعداد بالایی از اقتصاددانان حضور داشتند و قادر به اظهار نظر نبودند، مباحثه‌ای هم روی طرح اصلی صورت نمی‌گیرد. به همین دلیل هم با وجودی که به نشست رئیس جمهور با اقتصاددانان دعوت شده بودم ترجیح دادم که در آن شرکت نکنم
.
وی افزود: اینکه ۱۰۰ نفر اقتصاددان دعوت شوند و بدون روش درستی ظرف سه ساعت وقت چندانی برای آنها باقی نماند که نظر خود را بگویند اصلاً درست نیست
.
الیاس نادران در خصوص ارزیابی خود از طرح تحول اقتصادی گفت: من معتقدم طرح تحول اقتصادی صرفاً یک طرح ناقص و شتابزده برای اجرای قوانینی است که در برنامه سوم و چهارم توسعه پیش‌بینی شده اما انجام نشده یا به تعویق افتاده است.
.
در مورد طرح تحول اقتصادی هم که احمدی نژاد از 22 بهمن سال 1386 خبر داده بودن و بالاخره توی سخنرانی 4 تیر (روز امتحان حسابداری شرکتها) داشتن شاید این جدول محور حرفهای ایشون رو نشون بده:

محورهای سخنرانی احمدی نژادنظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

با ارزوی بهترین ارزوها

نوشته شده توسط:مدرسی
جمعه 21 تیر 1387-01:07 ق.ظ

شب آرزوها

بازهم شب آرزوها رسید.

شبی که می‌گویند هر آرزویی داشته باشی برآورده می‌شود.

نمیدونم چرا بین این همه جمعه و شب جمعه، شب جمعه اول ماه رجب رو برای شب آرزوها انتخاب کردند. کارهای خدا بی‌حکمت نیست، حتما دلیلی خاص برای این انتخاب وجود داشته.

این شب هم رسید، چه آرزویی می‌كنی؟

معمولا وقتی حرفی از آرزو و آرزوها می‌شه دنبال چیزهایی هستیم که جنبه رویایی داره ولی دست یافتن بهش زیاد هم سخت نیست، ولی خب اتفاق هم می‌افته که آرزو جنبه تخیلی پیدا می‌کنه و انسان با تفکر بهش از مسیر عادی زندگیش دور می‌شه.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

اطلاعیه مهم آموزش

نوشته شده توسط:قراخانلو
یکشنبه 16 تیر 1387-09:07 ق.ظ

سلام.

اینم از نمرات که دیگه فکر کنم همگی اعلام شدن . حاج آقا حسینی هم تو آخرین ساعات امروز نمرات رو بالاخره اعلام کرد. دکتر نظیری هم که نمرات رو اعلام کردن و با سیل اعتراضات هم مواجه شدن. هر چی بودن تموم شد.

یه خبری داشتم می خوندم راجع به دانشگاه گفتم بذارم این جا:

مسئولین دانشگاه بوعلی سینا همدان قصد دارند در تابستان امسال باقیمانده اجساد پنج شهید را در این دانشگاه به خاک بسپارند.

ریاست و معاونت دانشجویی دانشگاه بوعلی با همکاری مسئول بسیج دانشگاه قصد دارند این پروژه را در ایام تعطیلات تابستان انجام دهند. ریحانی رئیس بسیج دانشگاه بوعلی گفت: از رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های انقلاب اسلامی درخواست کردیم که همکاری لازم را در این زمینه با ما داشته باشند و به زودی دانشگاه بوعلی میزبان پیکر مطهر شهدای گمنام خواهد بود.

در مورد تاریخ انتخاب واحد :

اطلاعیه مهم اداره آموزش

درخصوص پورتال آمارآموزش عالی وانتخاب واحداینترنتی دانشجویان

براساس مصوبه 878شورای آموزشی دانشگاه انتخاب واحد اینترنتی کلیه دانشجویان روزانه ،شبانه ونیمه حضوری نیمسال اول سال تحصیلی 88-87به شرح ذیل می باشد:

شنبه 09/06/87 و یکشنبه 10/06/87 ورودیهای 84 وماقبل

دوشنبه 11/06/87 و سه شنبه 12/06/87 ورودیهای 85

چهارشنبه 13/06/87 و پنجشنبه 14/06/87ورودیهای 86 ودرشرف انتقال ومیهمانی

درضمن دانشجویان عزیز موظفند نسبت به تکمیل پورتال آموزش عالی که ازتاریخ 15/04/87 برروی سایت آموزش نصب می شود اقدام نمایند، بدیهی است فعال شدن انتخاب واحد نیمسال 871هردانشجو بستگی به تکمیل فرم ذکر شده دارد. .

برای تکمیل پورتال آموزش عالی هم اینجا کلیک کنیننظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه 17 تیر 1387 10:07 ق.ظ

ترم تموم شد.

نوشته شده توسط:قراخانلو
چهارشنبه 12 تیر 1387-06:07 ق.ظ

سلام و خسته نباشید از امتحانات

این هم از ترم 4 انگاری تموم شد. خیلی زود می گذره . این ترم هم گذشت . و امتحانات هم تموم شدن هر چند انگاری این ترم یه کم با ترمای قبل فرق داشت. مثلا:

- دکتر ابراهیمی تو امتحان بخش1 از 5 تا سوال 3تا از بخش مالیات داد که خیلیا این قسمت رو سر کلاس نبودن و واسه خودشون حذف کرده بودن . به خاطر همین بچه هایی که امتحان منابع داشتن فقط قسمتای آخر رو خوندن و دکتر ابراهیمی هم بچه ها رو سورپرایز کردن و از اون قسمت سوال ندادن.

- امتحان نظام هم نمی دونم این همه مراقب رو دانشگاه از کجا آورده بود. چقدر هم که جاها رو عوض می کردن.

نمرات که تا حد ریادی اعلام شدن فقط مونده دکتر نظیری و حاج آقا حسینی که نمره هاشو اعلام کنه. دکتر نظیری هم از اون جایی که بچه ها تو کلاسای حل تمرین شرکت نکردن 2 نمره رو گذاشتن واسه تمرین حل کردن وامتحان رو از 18 نمره حساب کردن. و واسه سوالی که خیلیا به جای آزمون استقلال از تحلیل واریانس رفتن گفتن که 3 نمره داره وبه کسایی که تحلیل واریانس رفتن نمره نمی دن.(البته این حرفا تا چه حد صحت داره خدا می دونه) از همه ی این حرفا بگذریم بحث تحول اقتصادی از همه چی داغتره:

این تحول اقتصادی که انگاری مبناش اینه که تمام یارانه ها رو بردارن و همه چی به قیمت تمام شده باشه و یارانه ها رو به صورت نقدی پرداخت کنن.

واقعا دولت ما به همچین تحولی نیاز داره؟؟؟

اگه این کارو کنن اون وقت تشویق دولت برای تولید یه سری کالاها چی می شه؟؟؟؟ همه ی درسایی که خوندیم راجع به دخالت دولت کجا می رن؟؟؟؟ دولت یه جاهایی باعث می شد اضافه رفاه جامعه بالا بره با توجه به این نمودارایی که ما خوندیم.(سوال 1 امتحان بخش)

مگه چقدر می خوان به صورت نقدی یارانه به مردم پرداخت کنن؟؟؟

این که چقدر می تونن درست این سیاستها رو اجرا کنن خدا می دونه؟؟؟؟

اگه این یارانه رو بردارن اولش که قیمتها نجومی بالا می رن و تورم و ... تا چه حد این تورم حل شدنیه ؟؟!!!

.

.

.

 

راستی این پالیردار هم که پرونده اش همچنان رو دست و انگاری 13 نفر از ادماش رو هم گرفتن و به قول خودشون پرونده داره مسیر قانونیش رو طی می کنه!!!!

.

.

.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic